Оплата послуг та Дисконтна програма ломбарду "П–Елемент" — пільги, знижки та акції.

Акції!

Усім новим клієнтам ломбарду “П-Елемент” — Срібна Картка зі знижкою 5% на послуги ломбарду у подарунок!
Маєш картку на знижки в іншому ломбарді? Скористуйся нею у нас та також отримаєш знижку.

Актуальна плата за користування позикою:

від 0,2% до 0,9% в день.

У ломбарді “П-Елемент”діє накопичувальна система знижок:

якщо ви неодноразово користуєтесь нашими послугами, отримайте Срібну Картку Клієнта “П-Елемент” і разом з нею — знижку у 5% на користування послугами ломбарду;

поступово, користуючись послугами ломбарду й надалі, ви обов'язково отримаєте Золоту Картку Клієнта “П-Елемент” — зі знижкою 10%;

та Платинову Картку Клієнта “П-Елемент” — 15%.

Вартість послуг ломбарду “П-Елемент”.

Плата за користування кредитом нараховується відповідно фактичному строку дії договору і сплачується позичальником в кінці цього строку, тобто при викупі заставного майна чи подовженні дії договору.
Погашати заборгованість по кредитному договору може будь-хто. Для проведення цієї операції не потрібно мати при собі ніяких документів, окрім договору з ломбардом. Однак забрати майно ви можете лише самостійно за наявності документа, що посвідчує особу.
Плата за користування залежить від суми кредиту та строку дії договору. Тут діють два основних принципи:
чим більшу суму ви позичаєте у ломбарді — тим менший для вас відсоток за користування позикою;чим більший строк дії договору — знову, тим менший відсоток.

Увага! Постійно діють знижки для пенсіонерів, студентів та пільговиків. Отримайте Срібну Картку Клієнта “П-Елемент” разом із першою позикою у ломбарді!