Оцінка та кредити під заставу діамантів в оправі й без та старовини.

Характеристики діамантів.

Експерти мережі ломбардів “П-Елемент” швидко і точно оцінять ваші діаманти. Для підтвердження справжності діамантів ми використовуємо спеціальні прилади, які відрізнять справжній діамант від підробки.
Ключовим фактором оцінки діамантів у мережі ломбардів “П-Елемент” є каратність. Чим більший ваш діамант — тим він дорожчий. Якщо камінь без оправи, його легко зважити на точних електронних вагах. Проте навіть якщо він в оправі, наші експерти без жодних перешкод точно визначать його вагу розрахунковим методом за допомогою таблиць, попередньо вимірявши його штангель-циркулем з точністю до 1 мм.

Старовина.

Ломбард “П-Елемент” індивідуально ставиться до предметів старовини, бо вона вимагає до себе саме такого ставлення.
Тож якщо ви маєте певні цінності, що належать до старовини, а так само і ексклюзивні речі та вироби мистецтва, що мають художню цінність, ми раді будемо сповістити вам попередню оцінку по телефону, або краще електронною поштою. Будьте ласкаві, висилайте до нас опис та фотографії ваших коштовностей, та ми обов'язково з вами зв'яжемось. А деталі та кінцеву ціну встановимо вже при знайомстві безпосередньо з виробом.