Ломбард техніки: гроші в кредит під заставу мобільних телефонів, ноутбуків, фото– та відеотехніки.

Ломбард “П-Елемент” надає гроші в кредит під заставу техніки:

  • мобільних телефонів,
  • цифрових фото- та відеокамер,
  • ноутбуків,
  • цифрових фото-рамок,
  • електронних книг тощо.

 Для такого виду застави як техніка дуже важливо, щоб предмети були цілими та в робочому стані.

Царапини та потертості знижують оцінну вартість. Однак несправні речі взагалі не приймаються. Уся техніка має бути  зарядженою, так, щоб її можна було одразу перевірити. Ми приймаємо також відремонтовану техніку, щоправда дешевше за нову.

Для вищої оцінки техніки бажано мати зарядний пристрій, пакування, технічну документацію та гарантійний талон.

Простежте, щоб принести повну комплектацію: наприклад, ноутбук без батареї ломбард не приймає. Чим повніша комплектація та кращий стан техніки, тим дорожче вона оцінюється.

Для проведення оцінки експерт ломбарду "П-Елемент" у вашій присутності огляне та тестуватиме вашу річ. Якщо ви залишаєте її як заставу, то вона зберігатиметься у захищеному сховищі ломбарду "П-Елемент", доступ до якого мають лише працівники ломбарду. Ми зберігаємо усі ваші речі дбайливо та у порядку.

Строк кредитування для техніки визначено до двох тижнів.

Проте, яким би строк дії договору не був, ви маєте можливість скільки завгодно раз його вчасно подовжувати.

Детальніше про умови надання кредиту та строки дивіться у розділі Умови.

Оцінка техніки і товарів народного споживання

До прийнятої під заставу техніки пред'являються певні вимоги і, відповідно, огляд і оцінка предметів застави здійснюється за низкою параметрів:

зовнішній вигляд, працездатність, термін експлуатації (ступінь зносу), комплектність, приналежність даного предмета до класу відомих фірм-виробників, справжність, наявність документації і гарантійних зобов'язань.

ВАЖЛИВО !!! Основним правилом при прийомі техніки і товарів народного споживання в якості застави є обов'язкова ретельна перевірка предмета. Якщо неможливо перевірити працездатність прийнятого в якості застави предмета, то такий предмет НЕ УХВАЛЮЄТЬСЯ !!!

Зверніть увагу техніка вживана оцінюється довше ніж інша техніка. Ціна на такі вироби встановлюється індивідуально виходячи з його стану.