Кредити готівкою під заставу золота, платини, ювелірних виробів і столового срібла. 

У ломбарді "П-Елемент" гроші можна отримати під заставу будь-яких виробів із золота, срібла або платини:

будь якої проби,

при наявності будь-якого клейма або без нього,

в будь-якому стані цілісності.

Це можуть бути прикраси, монети, предмети побуту або релігійного культу.

Для того, щоб оцінити вартість того чи іншого виробу, наші експерти у вашій присутності оглянуть предмет, встановлять пробу металу, врахують його на точних вагах (точність до 0,01 г), вимірюють і за допомогою розрахункових таблиць вирахують вага вставок, якщо вони є . І повідомлять вам чисту вагу і пробу металу і суму кредиту який Ви зможите отримати.

Майте на увазі, чим вище проба дорогоцінного металу, тим вище його оціночна вартість!

Оцінка виробів здійснюється в мережі ломбардів "П-елемент" безкоштовно.

Важливо знати:

Вироби з дорогоцінних металів перед їх випуском в обіг підлягають експертизі на відповідність державним стандартам і таврування. У разі успішного проходження експертизи, на виробах належної якості ставлять клеймо, яке підтверджує фактичний зміст дорогоцінного металу в сплаві (іншими словами - відповідність пробі). Клеймо переважно ставлять органи державного пробірного контролю, тому на клеймі зображують малий державний герб України - тризуб.

Шановні ювелірні заводи України (ВЮЗ, КЮЗ, ЛЮЗ, ХЮЗ) пройшли державну атестацію і мають право самостійно задавати такі клейма. У такому випадку замість тризуба на клеймі зображується листя каштана.

Клеймо обов'язково повинен бути встановленої форми, різної для кожного металу:

    для золота це лопатка,
    для срібла - обрізаний з боків овал,
    для платини - витягнутий шестикутник.

У середині клейма зліва зображується тризуб (якщо клеймо державне) або листя каштана (якщо клеймував виріб один з чотирьох великих заводів України), а праворуч - три цифри на вказівки проби.

Також в клеймі містяться інші дрібні за розміром мітки, які несуть більш розгорнуту інформацію про таврування виробів - дату і місце, де був поставлений пробу.

Остерігайтеся підробок!

Самостійно не важко помилитися в розпізнаванні клейма, тому при придбанні виробів з дорогоцінних металів довіряти спеціалізованим ювелірним магазинам.

Ви завжди можете безкоштовно отримати консультацію про відповідність виробу заявленої пробі у експертів мережі ломбардів "П-Елемент".

Для того, щоб експерти могли точно встановлювати пробу металів, ломбард регулярно закуповує в Державної пробірної палати України спеціальні реактиви. Саме цими реактивами і перевірятися ваші вироби.

Наш пріоритет - це ваші інтереси. Тому наші експерти максимально дбайливо поставляться до ваших коштовностей і зроблять так, щоб наслідки проведення експертизи були непомітні.

Для того, щоб експертиза проходила швидше, ми радимо вам заздалегідь самостійно очищати вироби від бруду, якщо вони забруднені.

Оцінка ювелірних виробів

У Ломбарді «П-Елемент» сума кредиту готівкою під заставу ювелірних виробів залежить від встановленої оціночної вартості, де враховується: чиста вага виробу; проба золота; термін кредитування. Чим вище проба і вага виробу, тим вище оціночна вартість предмета застави. В якості предметів застави приймаються ювелірні вироби з дорогоцінних металів.Оцінка золота і ювелірних виробів відбувається в присутності клієнта, якому оцінювач пояснює процедуру оцінки виробу для отримання кредиту під заставу золота. Оцінка золота безкоштовна, незалежно від того буде відбуватися застава чи ні.

Оцінювач має право відмовити в прийомі в заставу ювелірних виробів з дорогоцінних металів в разі якщо стан дорогоцінних металів викликає сумніви щодо його ліквідності. Після оцінки золота або ювелірного виробу з клієнтом укладається договір і скріплюється з одного боку підписом оцінювача і печаткою відділення Ломбард, що підтверджує видачу фінансового кредиту і оформлення предмета застави, з іншого боку з підписом клієнта, що підтверджує отримання фінансового кредиту і наявність заставного майна.

Заставні вироби зберігаються в спеціально обладнаному сейфі, доступ до якого має тільки оцінювач та адміністрація Ломбарда П-Елемент.